Wydawnictwo

Wydawnictwo NOVATORJA specjalizuje się w publikacjach poetyckich, a także w tekstach pisanych prozą. Oferujemy kompleksowe przygotowanie tekstu, redakcję i korektę, redakcję techniczną. Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem kierunkowym (filologia polska, dziennikarstwo) oraz doświadczeniem w szeroko rozumianej pracy z tekstem.

Zapewniamy redakcję na doskonałym poziomie przy zachowaniu głównego przesłania utworu (idei). Dbamy również o stronę wizualną tekstu i książki. Nasze publikacje to liryczne perły, które z przyjemnością bierze się do ręki.

Zachęcamy do współpracy.

 

Wydawnictwo: tel. 732 733 735

email: awalczak@novatorja.pl

Formularz zamówienia książek
Siedem grzechów głuchych
Tytuł: Siedem grzechów głuchych
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 39,90 zł

Siedem grzechów głuchych

„Siedem grzechów głuchych” to książka o tajemnicy w czerwonej sukience, utrzymana w klimacie realizmu magicznego. Marquez to preludium.
W mieście Y, gdzie pulsują wszystkie grzechy świata, głuche na czas i ból, na Placu Zbawiciela krzyżują się drogi bohaterów (Kasandry, Sary, Jo, Adama, Nity). Każdy z nich nosi w sobie kawałek nieba i szczyptę goryczy piekła. Każdy pielęgnuje rany duszy i rozpaczliwie szuka bezpiecznego portu: miłości, przyjaźni, domu, normalności, kawałka powietrza o zapachu wolności. „Każdy ma smaki, które kocha i potwory, przed którymi ucieka”. Przeszłość nosi imię Czerwonej Sukienki i nie ma przed nią ucieczki. Dziwna dziewczyna o dziwnym imieniu¬ Kasandra szybko się o tym przekonuje. I jeszcze o tym, że sumienia nie da się potraktować wybielaczem. Przybywa znikąd, gnana rozpaczliwym pragnieniem nowego życia. Co ukrywają jej szare oczy? Z jakimi demonami zmaga się jej dusza?
„Siedem grzechów głuchych” to powieść o wielkiej tajemnicy, która pali serce żywym ogniem, o miłości, która przysłania oczy wodą i… o wielkiej zbrodni. Tyle w niej jawy, co i snu. Tyle dobra, co zła. Tyle grzechów, co dobrych uczynków.


Książka "Siedem grzechów głuchych" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.
Ilość:

Niebospiecznik
Tytuł: Niebospiecznik
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 29 zł

„nie jestem
ani z piekła
ani z raju
szukam nieba
po drugiej stronie ziemi”

„Niebospiecznik” Kai Kowalewskiej to niezwykła książka poetycka, podróż po ulicach miasta i nieba. Ulice i skrzyżowania stają się miejscem walki dobra ze złem. Wierszami płynie masa, maszyna, miasto i miłość. To tutaj spotyka się sacrum z profanum, anioł z diabłem. Dodatkowym elementem są niebospieczne fotografie zawarte w tomie. Przyciągają, zatrzymują, hipnotyzują wzrok i elektryzują duszę.

Ilość:

Chaos i inne piętra 2017
Tytuł: Chaos i inne piętra 2017
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 33 zł

„Chaos i inne piętra” to zbiór wierszy, miniatur poetyckich, a także fragmentów prozy poetyckiej autorstwa Kai Kowalewskiej. Autorka zabiera czytelników w niezwykłą podróż po piętrach swojego Chaosu. Na kartach tomiku strupy z żalu, ból przemijania, mocne słowa i obrazy wręcz turpistyczne spotykają się ze słodyczą ust i kolejną dawką cukru we krwi. Miłość to słodka zbrodnia, pocałunki są bezlitosne, przemijanie boli, a rozpacz krzyczy w gardła przepaści. To wszystko zmusza do refleksji, dotyka najczulszych stron duszy. W czasie lektury chciałoby się powtórzyć za autorką:

„a tak naprawdę chcę przecież uwierzyć w miłość i w poetów którzy przykładają watę do ucha”.

Książka "Chaos i inne piętra" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.

Ilość:


Melanżcholie
Tytuł: Melanżcholie
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 29,00

Melanżcholie

Od Autora:
Zmelanżowane nastroje liryczne. Tak raz w prawo, a raz w lewo. Co być nie może, a stało się morze. Lub w zasadzie wcale się nie stało w przestrzeniach.
***
„Melanżcholie” posiadają wiele twarzy. Sentencje, miniatury, prozę poetycką, fotografie wyjęte z Chaosu, myśli zapisane kredą. Credo. „Melanżcholie” to podróż po ziemi, po niebie, po sercu i po cienkiej nitce rozwieszonej nad miastem duszy.

***
Na początku był chaos i prywatne trzęsienia ziemi. Kace, emocje i (nad)wrażliwość. Ból głowy, który rozpoczął się w świeżo malowanym sercu. Masochizm wspomnień o czasie gorączki i chłodzie czasu. Kosmos pocałunków i próżnia ciała. Rachunek milczenia i charakter odchodzenia. Ubywanie piwa i wódki, pustka po zapachu. Bo prawdziwe są tylko mandarynki na niebie. Szum słońca i zdmuchnięte chmury. Różowe słonie!
Minimalistyczna, aforystyczna, lingwistyczna. Psychologiczna. Po prostu Kaja!
Marek Czuku, poeta, krytyk literacki, publicysta


Książka "Melanżcholie" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.

Ilość:

Podkładki chaos.. z grawerem
Tytuł: Podkładki chaos.. z grawerem
Autor: Novatorja Fabryka Reklamy
Cena: 25 zł

Podkładki drewniane (Chaos i inne piętra) z grawerem wykonanym laserowo.
Cena za kpl. (4 sztuki) wraz z opakowaniem. Na każdej podkładce inny cytat.

Ilość:

Sposób dostawy

Dane do wysyłki
Informacje o zamówieniu

Dane do przelewu:

NOVATORJA Przemysław Milczarek
Sierakowskiego 79/81 lok.11 91-324 Łódź
nr konta: 47 1140 2004 0000 3302 7537 5289

***


Wydawnictwo

Wydawnictwo NOVATORJA specjalizuje się w publikacjach poetyckich, a także w tekstach pisanych prozą. Oferujemy kompleksowe przygotowanie tekstu, redakcję i korektę, redakcję techniczną.
zobacz więcej »

KATALOGI PRODUKTÓW

 

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/Trofea Sportowe.jpg

 

Gadżety reklamowe

Odzież reklamowa

 

Odzież reklamowa

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/slodycze.png

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/slodycze_link.jpg

Kalendarze książkowe 2017

Kalendarze książkowe 2017

Kalendarze 2017

Kalendarze 2017

Facebook Novatoria