Wydawnictwo

Wydawnictwo NOVATORJA specjalizuje się w publikacjach poetyckich, a także w tekstach pisanych prozą. Oferujemy kompleksowe przygotowanie tekstu, redakcję i korektę, redakcję techniczną. Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem kierunkowym (filologia polska, dziennikarstwo) oraz doświadczeniem w szeroko rozumianej pracy z tekstem.

Zapewniamy redakcję na doskonałym poziomie przy zachowaniu głównego przesłania utworu (idei). Dbamy również o stronę wizualną tekstu i książki. Nasze publikacje to liryczne perły, które z przyjemnością bierze się do ręki.

Zachęcamy do współpracy.

Formularz zamówienia książek
Siedem grzechów głuchych
Tytuł: Siedem grzechów głuchych
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 39,90 zł

Siedem grzechów głuchych

„Siedem grzechów głuchych” to książka o tajemnicy w czerwonej sukience, utrzymana w klimacie realizmu magicznego. Marquez to preludium.
W mieście Y, gdzie pulsują wszystkie grzechy świata, głuche na czas i ból, na Placu Zbawiciela krzyżują się drogi bohaterów (Kasandry, Sary, Jo, Adama, Nity). Każdy z nich nosi w sobie kawałek nieba i szczyptę goryczy piekła. Każdy pielęgnuje rany duszy i rozpaczliwie szuka bezpiecznego portu: miłości, przyjaźni, domu, normalności, kawałka powietrza o zapachu wolności. „Każdy ma smaki, które kocha i potwory, przed którymi ucieka”. Przeszłość nosi imię Czerwonej Sukienki i nie ma przed nią ucieczki. Dziwna dziewczyna o dziwnym imieniu¬ Kasandra szybko się o tym przekonuje. I jeszcze o tym, że sumienia nie da się potraktować wybielaczem. Przybywa znikąd, gnana rozpaczliwym pragnieniem nowego życia. Co ukrywają jej szare oczy? Z jakimi demonami zmaga się jej dusza?
„Siedem grzechów głuchych” to powieść o wielkiej tajemnicy, która pali serce żywym ogniem, o miłości, która przysłania oczy wodą i… o wielkiej zbrodni. Tyle w niej jawy, co i snu. Tyle dobra, co zła. Tyle grzechów, co dobrych uczynków.


Książka "Siedem grzechów głuchych" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.
Ilość:

Niebospiecznik
Tytuł: Niebospiecznik
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 29 zł

„nie jestem
ani z piekła
ani z raju
szukam nieba
po drugiej stronie ziemi”

„Niebospiecznik” Kai Kowalewskiej to niezwykła książka poetycka, podróż po ulicach miasta i nieba. Ulice i skrzyżowania stają się miejscem walki dobra ze złem. Wierszami płynie masa, maszyna, miasto i miłość. To tutaj spotyka się sacrum z profanum, anioł z diabłem. Dodatkowym elementem są niebospieczne fotografie zawarte w tomie. Przyciągają, zatrzymują, hipnotyzują wzrok i elektryzują duszę.

Ilość:

Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości
Tytuł: Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 38 zł

"Każda rana choruje na innego diabła.
Każda miłość ma swojego boga."

„Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości” to metafizyczna powieść o lękach, w której ogromną rolę odgrywają e-maile i załączniki. To one bowiem potrafią wywrócić świat do góry nogami, przyprawić o zawrót głowy i zrzucić na samo dno rozpaczy. Przekonała się o tym Lea, główna bohaterka powieści. Kobieta ma 30 lat, jest fotografem. Za pomocą dziwacznych zdjęć wyraża swoje fobie. W ten sposób próbuje dźwignąć spory bagaż życiowych doświadczeń. Często jednak upada, przygniatana przez traumę i ból wspomnień. Przeszłość kładzie się piętnem na jej teraźniejszości.
Los nigdy nie rozpieszczał bohaterki. Lea w dzieciństwie snuła się po pijackich podwórkach, ukrywała pod schodami, później przeżyła wielką, niespełnioną miłość. Dziś zagubiona i samotna kobieta znajduje w sieci Echo Serca. Korespondencja z Echem wciąga ją bez granic i zaczyna dodawać skrzydeł. W każdym pięknie tkwi jednak cierń. Goryczy. Bo nic nie jest tak słodkie, jakby się mogło wydawać. Z pozoru prosta droga może okazać się zawiłym szlakiem, a przesłodzona kawa może powodować mdłości.
Miłość, muzyka, poezja, medycyna, wódka, trauma, plątanina emocji, labirynt metafizyczny, po którym błądzi dusza, obłęd, opium i schiza - to właśnie Play listy.
Włącz listy… i pozwól się porwać tej niezwykłej opowieści. Opowieści, która podrażni wszystkie zakamarki twojej duszy.

Książka "Play listy" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.Ilość:

Chaos i inne piętra 2017
Tytuł: Chaos i inne piętra 2017
Autor: Kaja Kowalewska
Cena: 33 zł

„Chaos i inne piętra” to zbiór wierszy, miniatur poetyckich, a także fragmentów prozy poetyckiej autorstwa Kai Kowalewskiej. Autorka zabiera czytelników w niezwykłą podróż po piętrach swojego Chaosu. Na kartach tomiku strupy z żalu, ból przemijania, mocne słowa i obrazy wręcz turpistyczne spotykają się ze słodyczą ust i kolejną dawką cukru we krwi. Miłość to słodka zbrodnia, pocałunki są bezlitosne, przemijanie boli, a rozpacz krzyczy w gardła przepaści. To wszystko zmusza do refleksji, dotyka najczulszych stron duszy. W czasie lektury chciałoby się powtórzyć za autorką:

„a tak naprawdę chcę przecież uwierzyć w miłość i w poetów którzy przykładają watę do ucha”.

Książka "Chaos i inne piętra" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.

Ilość:


Podkładki chaos.. z grawerem
Tytuł: Podkładki chaos.. z grawerem
Autor: Novatorja Fabryka Reklamy
Cena: 35 zł

Podkładki drewniane (Chaos i inne piętra) z grawerem wykonanym laserowo.
Cena za kpl. (4 sztuki) wraz z opakowaniem. Na każdej podkładce inny cytat.

Koszty wysyłki:
- przesyłka kurierska: 17 zł
- Poczta Polska: 15 zł

Ilość:

Torba
Tytuł: Torba
Autor: Novatorja Fabryka Reklamy
Cena: 25 zł

Torba na zakupy "Chaos i inne piętra"

Koszty wysyłki:
- przesyłka kurierska: 17 zł
- Poczta Polska: 7

Ilość:

Sposób dostawy

Dane do wysyłki
Informacje o zamówieniu

Dane do przelewu:

NOVATORJA Przemysław Milczarek
Sierakowskiego 79/81 lok.11 91-324 Łódź
nr konta: 47 1140 2004 0000 3302 7537 5289

***


Wydawnictwo

Wydawnictwo NOVATORJA specjalizuje się w publikacjach poetyckich, a także w tekstach pisanych prozą. Oferujemy kompleksowe przygotowanie tekstu, redakcję i korektę, redakcję techniczną.
zobacz więcej »

KATALOGI PRODUKTÓW

 

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/Trofea Sportowe.jpg

 

Gadżety reklamowe

Odzież reklamowa

 

Odzież reklamowa

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/slodycze.png

tl_files/novatorja/pliki/prawy_boks/slodycze_link.jpg

Kalendarze książkowe 2017

Kalendarze książkowe 2017

Kalendarze 2017

Kalendarze 2017

Facebook Novatoria